Про клініку

about

Коротко про нашу клініку

Досі не можете здолати страх перед стоматологами? Олег Блохін допоможе вам розвіяти усі стереотипи. Професіоналізм та довгий досвід роботи дозволяють робити операції максимально швидко та якісно. Не тільки стаж, а й внутрішня чарівність та почуття гумору нашого стоматолога-хірурга зроблять ваше відвідування комфортним. Використання сучасних технологій сприяє уникненню будь-яких больових відчуттів під час роботи стоматолога.

Лікар – фахівець, який слідкує за тенденціями. Олег Блохін не є винятком. Як тільки з'являється нова перевірена технологія, вона відразу впроваджується в стоматологічному кабінеті нашого стоматолога-хірурга.

Олег Блохін працює з найскладнішими випадками: це і видалення зубів, адже навіть у такій, начебто, простій операції можуть бути нюанси. Імплантація зубів – процес, що потребує виключно індивідуального підходу. Детальний аналіз того, чи можна зробити імплантацію та які методи підійдуть саме для вашого випадку – ось що ми пропонуємо вам. Наступним кроком стає проведення безпосередньо самої операції.

Зубы
Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

3D тур клінікою