Амбулаторна допомога

Ціни на стоматологічні послуги

Консультація лікаря  від 400 грн
Видалення зуба від 500 грн
Видалення складного зуба від 2000 грн
Видалення зуба із заповненням лунки кістковими матеріалами від 5000 грн
Видалення зуба із пластикою місцевими такнями  від 5000 грн
Імплантація зуба від 10000 грн
Видалення кісти зуба від 3500 грн

стоматологическое оборудование

Амбулаторна хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія спрямовано лікування зубів і з її допомогою виконується ряд завдань. При цьому варто пам'ятати, що хірургічне лікування може поділятися на два види:

- Перший, який проводиться в умовах стоматкабінету;

– другий, може виконуватися лише у стаціонарі.

Пацієнтам пропонується амбулаторна стоматологія, тому наведені нижче основні послуги, які надаються лікарем у стоматологічному кабінеті.

Видалення ураженого зуба

У разі ураження зуба карієсом стоматолог робить все можливе для його збереження, а тому встановлює коронку, проводить пломбування або низку інших процедур. Але коли поразка занадто велика, потрібно видалення зубів. Показання до вилучення зуба з лунки в кістки можуть бути й іншими:

амбулаторная клиника

- Необхідність встановлення брекетів;

– зуби, розташовані так, що заважають нормальному прорізу інших;

- при використанні протипухлинних препаратів може статися інфікування зуба, а тому буде потрібно його вилучення;
зуби мудрості часом приносять людям масу дискомфорту, тому їх теж часто видаляють.

Імплантація

Однією з найдорожчих та найскладніших послуг сучасної стоматології є імплантація зубів. Процедура включає ряд маніпуляцій, а тому для якісного проведення роботи здійснюється індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім того, лікар має досвід та навички в даній сфері, а також вміє працювати з усіма необхідними матеріалами. Грунтуючись на існуючі знання, фахівцю вдається проводити створення та встановлення імплантів, за допомогою яких вдається вирішити проблеми відсутності зубів, та викликані їй комплекси.

Протезування

Для виправлення зубного ряду може знадобитися протезування зубів. З його допомогою вдається замістити втрачені елементи, а також відновлення зубної тканини, структури, жувальної функції та естетичної привабливості. Хірургічна стоматологія, ґрунтуючись на сучасне обладнання та технології, пропонує два варіанти протезів: знімні та незнімні. Перший варіант пропонується у тому випадку, коли відсутня більша частина зубів у ряду, а завдяки новим матеріалом протезування стало зручним, естетично привабливим та бюджетним. Другий варіант спрямований на відновлення зубного ряду завдяки остаточній та жорсткій фіксації та заснований на застосуванні спеціальних розчинів. Представлений спосіб застосовується за необхідності виправити поодинокі дефекти, тому отримав серед пацієнтів і лікарів високий попит.

Блохин Олег Александрович c асистентомНадання термінової допомоги

У деяких ситуаціях пацієнтам потрібна стоматологічна допомога, яка є спеціалізованим типом медичних послуг, який необхідний при пошкодженнях зубів і гострих болях. Надає допомогу в амбулаторних умовах хірургічна стоматологія, Харків пропонує відвідати стоматологічний кабінет, де працює професійний лікар, який зможе надати повний спектр послуг, спрямованих на зняття болючих відчуттів та неприємностей із зубами.

Не варто відкладати лікування, тому що в іншому випадку можливе непередбачене пошкодження ротової порожнини, що в свою чергу спричинить незворотні ускладнення. Наприклад, поява тріщини на поверхні емалі, за певний час може перерости в розлом, а незначний карієс на зубі з часом переросте до отвору, який лікувати вже буде складніше, дорожче та болючіше. Дуже важливо стежити за своїми зубами, щоби зберегти красу посмішки на довгі роки.

Ви заслуговуєте на посмішку в мільярд доларів

Зателефонувати

Часто задавані питання

Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

Інші наші послуги