Гігієна порожнини рота

Ціни на стоматологічні послуги

Консультація лікаря  від 400 грн
Видалення зуба від 500 грн
Видалення складного зуба від 2000 грн
Видалення зуба із заповненням лунки кістковими матеріалами від 5000 грн
Видалення зуба із пластикою місцевими такнями  від 5000 грн
Імплантація зуба від 10000 грн
Видалення кісти зуба від 3500 грн

чистка зубов зубной нитьюПрофесійна гігієна порожнини рота є необхідною стоматологічною процедурою, що є профілактичними заходами щодо запобігання зайвому скупченню зубного нальоту та захворювань порожнини рота. При її проведенні стоматологом застосовуються спеціальні інструменти, які видаляють бактерій, наліт та зубний камінь навіть із важкодоступних поверхонь. В результаті вдається підтримувати чистоту рота та зберегти здоров'я зубів надовго.

Але варто пам'ятати про те, що запорукою до здоров'я ротової порожнини є регулярний індивідуальний догляд за зубами за допомогою щітки і нитки в домашніх умовах. Але, на жаль, не завжди є можливість прибрати зубний наліт, що скупчився, здатний з часом перетворюватися на зубний камінь, а тому буде потрібна постійна гігієна порожнини рота. Харків пропонує відвідати стоматологічну клініку, де буде надано повний перелік послуг, спрямованих на збереження здоров'я зубів.

Професійне комплексне чищення

Проведення видалення нальоту та інших забруднень із зубів проводиться у чотири основні етапи:

чистка зубовЗняття зубного каменю із застосуванням ультразвукового апарату. Застосовується пристрій, що називається скейлер, саме завдяки йому створюється ультразвукове коливання розташованої на кінці насадки, за допомогою якої видаляється зубний камінь. Крім того, ультразвукова хвиля через струмінь води потрапляє на поверхню емалі, завдяки чому відбувається руйнування зубного каменю на мікроскопічні частини і відходить. По черзі проводиться представлена процедура для кожного зуба і в результаті видаляється зубний камінь з усієї поверхні.

Зняття зубного нальоту за допомогою спеціального агрегату. На поверхню зуба потрапляє під великим тиском потік, що складається з води та порошку. Завдяки тому, що в суміші присутні спеціальні інгредієнти, вона м'яко впливає на поверхню. Наявність у складі кальцію дозволяє зміцнити емаль, а присутність соди виявляється незначною відбілюючою дією. За рахунок подачі струменя під тиском, їй вдається проникнути у всі важкодоступні місця, видаляючи звідти весь наліт, що утворився. Завдяки виконаній обробці відбувається полірування поверхні та видаляється наліт з-під ясна та проміжків між зубами.

Полірування зубів, Виконувана із застосуванням професійних щіток і паст, в результаті вдається отримати гладку поверхню, за рахунок чого вона не тільки виглядає привабливіше, але і до неї починає гірше налипати зубний наліт і мікроби.

Покриття зубів фторлаком. За рахунок того, що після проведення очищення від нальоту зубна емаль здатна краще вбирати фтор, який відповідає за захист зубів від карієсу. Саме тому після проведення процедури лікарем наноситься фтор-препарат, що зміцнює емаль і перешкоджає появі підвищеної чутливості зубів. Також пацієнтам замість цієї процедури може бути запропоновано глибоке фторування емалі.

зубы и яблокоПісля цього стоматологом виконується консультація пацієнта, під час якої він говорить про основні рекомендації при індивідуальному догляді за ротовою порожниною. А також може порекомендувати відповідну зубну щітку та пасту, виходячи з особливості зубів.

Регулярність проведення процедури

Фахівці зазначають, що проводитися професійне чищення має раз на півроку. Але цей проміжок не є обов'язковим, все індивідуально, тому частота проведення визначається виходячи зі швидкості накопичення зубного нальоту. При необхідності професійна гігієна виконується частіше, адже вона не має жодної негативної дії на зуби. Деякі пацієнти, здатні ретельно доглядати зуби в домашніх умовах, вдаються до використання чистки лише один раз протягом року.

Ви заслуговуєте на посмішку в мільярд доларів

Зателефонувати

Часто задавані питання

Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

Інші наші послуги