Гнійно-запальні захворювання зубів

Ціни на стоматологічні послуги

Консультація лікаря  від 400 грн
Видалення зуба від 500 грн
Видалення складного зуба від 2000 грн
Видалення зуба із заповненням лунки кістковими матеріалами від 5000 грн
Видалення зуба із пластикою місцевими такнями  від 5000 грн
Імплантація зуба від 10000 грн
Видалення кісти зуба від 3500 грн

пульпит зубаЗа своєю природою є інфекційно-алергічними процесами гнійно-запальні захворювання зубів. А інфекція потрапляє через зруйновані зуби або у зв'язку з пародонтом, також до таких проблем здатні привести зовнішні пошкодження, які впливають на слизову оболонку.

В даному випадку можливе виникнення запальних процесів одонтогенної етіології:

- пульпіт;

- Пародонтит;

- Остеомієліт.

Захворювання здатні ускладнюватися, що призводить до появи навколощелепної флегмони, тромбофлебіту вен особи, сепсису.

Також можливе утворення запальних процесів неодонтогенної етіології:

- фурункул;

- карбункул;

- пика та інше.

Проведення лікування

Хірургічна стоматологія є окремим напрямом медицини, дія якої спрямовано лікування гнійно-запальних захворювань.

Лікування пульпіту

лечение пульпита

Суть усунення проблеми полягає у рятуванні пацієнта від причини, тобто потрібно зняти запальний процес. Зробити це можна двома способами: біологічним чи хірургічним. Перший ґрунтується на проведенні оздоровлення та відновлення нерва, другий методу на повному або частковому його видаленні. Найбільш щадним є біологічний спосіб, але застосовується лише в тому випадку, коли пацієнт звертається до лікаря ще до настання гострого болю. Лікування запалення зуба, що знаходиться на ранній стадії пульпіту, дає результат, а щоб не допустити повторного запалення, потрібно регулярно проводити рентген для відстеження стану зубів і пульпів.

Лікування пародонтиту

Передбачається видалення зубних відкладень, у ході якого знімається наліт та камінь, що перешкоджає нормальному положенню ясен та зубів. Після проведення очищення передбачається медикаментозне лікування, для якого застосовуються антисептики місцевої дії. При запущеному перебігу захворювання передбачається хірургічне втручання, а також може бути передбачена імплантація кісткових тканин та накладання колагенових мембран.

Лікування остеомієліту

Для боротьби з інфекцією застосовують антибіотики, які підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Курс лікування зазвичай становить від 4 до 6 тижнів. Використання протимікробних засобів може доповнюватись місцевою терапією. У ході операбельного втручання видаляють гній із зуба, омертвілі ділянки шкіри та проводять висічення пошкодженої кісткової тканини.

Лікування фурункулів та карбункулів

В даному випадку передбачається застосування антибіотиків у поєднанні з гіпертонічними розчинами. При лікуванні проводять розтин гнійників, а при утворенні тромбофлебіту здійснюється застосування антикоагулянтного та дезінтоксикаційного лікування.

Бешихове запалення

У разі захворювання проявляється підвищенням температури і супроводжується головними болями. На обличчі з'являється почервоніння, набряк, а шкіра починає лисніти. Якщо терміново не вжити заходів, запалення може розростатися. У такому випадку потрібно розпочинати лікування якнайшвидше. Зазвичай у такому разі лікарем призначаються антибіотики, сульфаніламіди, дози УФО, рясне питво. При сильному підвищенні температури пацієнтам дозволяється використання жарознижувальних засобів.

Проводити представлене лікування може лише стоматолог хірург, Харків – це місто, де розташувалася клініка досвідченого фахівця, здатного провести всі процедури, спрямовані на усунення гнійно-запального процесу. Вся робота здійснюється швидко і якісно, а тому пацієнти можуть розпрощатися з проблемою.

Ви заслуговуєте на посмішку в мільярд доларів

Зателефонувати

Часто задавані питання

Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

Інші наші послуги