Планування раціонального протезування

Ціни на стоматологічні послуги

Консультація лікаря  від 400 грн
Видалення зуба від 500 грн
Видалення складного зуба від 2000 грн
Видалення зуба із заповненням лунки кістковими матеріалами від 5000 грн
Видалення зуба із пластикою місцевими такнями  від 5000 грн
Імплантація зуба від 10000 грн
Видалення кісти зуба від 3500 грн

протезирование зубовОртопедична стоматологія чи протезування є цілим розділом медицини, що займається відновленням зубів. Ця процедура спрямована на покращення функціональних та естетичних параметрів зубів, при використанні різноманітних стоматологічних протезів, створення яких відбувається у спеціальних лабораторіях. У результаті спочатку має проводитися планування ортопедичного лікування, а сам процес протезування одна із завершальних етапів комплексного лікування.

Проблеми, що виникають за відсутності зубів

Пропонується протезування зубів у Харкові, яке може використовуватись за відсутності одного зуба чи цілого ряду. Проводити процедуру відновлення дуже важливо, оскільки недостача зубів стає причиною певних проблем:

– не вдається повноцінно пережовувати їжу, а тому надалі це може спричинити утворення хвороб ШКТ;

- при втраті одного або відразу кількох зубів, на ті, що залишилися, передається сильніше навантаження, що в результаті призводить до стирання емалі і сколам, а в завершенні відзначається підвищена рухливість зубів;

– тривала відсутність призводить до атрофії кісткової тканини, що у результаті може позначитися на зовнішності людини;

- при нестачі відразу кількох жувальних зубів з часом утворюється дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба, що призводить до больового відчуття та дискомфорту;

Вирішенням цих проблем займається ортопед – стоматолог, Харків зазначає, що завдяки професійному лікарю вдасться відновити зуби, що бракують, застосовуючи сучасні методи їх відновлення.

протезирование

Види протезування

Залежно від проблеми пацієнта лікарем здійснюється вибір відповідної конструкції, розрізняються такі варіанти:

- Міст;

- Бюгель;

- Пластикові протези;

– зубні коронки;

- Імплантати.

Залежно від вибраного варіанта, протезування поділяється на знімне та незнімне.

Знімне протезування

Даний варіант застосовується у тому випадку, коли повністю відсутні жувальні зуби. В процесі можуть використовуватися як досить прості конструкції, до яких відноситься і пластинчастий протез і протез на нейлоновій основі, так і вироби, виконані із застосуванням складних технологій, до такого варіанту зараховується бюгельний протез. Знімної конструкції потрібно забезпечити належний догляд, а також потрібно їх регулярно знімати, але у разі повної відсутності зубного ряду це єдиний спосіб для його відновлення.

Незнімне протезування

Це величезна група протезів, що включила широкий перелік виробів, виконаних із застосуванням різних технологій і матеріалів. Єдина їх схожість полягає в тому, що їх фіксація виконується в ротовій порожнині на постійній основі, а тому звикати до них довго не потрібно, при цьому вони не приносять дискомфорту. Застосовуються два основні матеріали, коли наводиться протезування зубів: металокераміка чи кераміка. Найбільш популярними типами незнімного протезування є такі елементи, як:

- Коронки;

– мостоподібні зубні протези;

- Мікропротезування;

- Вініри.

Найбільш популярні коронки та мостоподібні протези, виготовлені які можуть бути з металокераміки чи кераміки.

протезирование зубовЗубні коронки

Статистика показує, що найбільш популярні коронки з металокераміки. Вони є виробами, що складаються з металевого корпусу, покритого керамікою. Перевагою такого матеріалу є підвищена міцність та привабливий зовнішній вигляд. При плануванні протезування багато пацієнтів обирають представлений спосіб, оскільки ціна на зубні коронки в Україні вважається прийнятною і повністю відповідає їх якості.

Однак багато хто зупиняє вибір на кераміці без металу, це пояснюється відсутність алергічних реакцій на матеріал. Крім того, за своїми параметрами кераміка нагадує емаль зуба. У роботі застосовується надміцна кераміка, використання якої потрібно застосування спеціального обладнання та наявність досвіду, як у стоматолога-ортопеда Харківської клініки.

Ви заслуговуєте на посмішку в мільярд доларів

Зателефонувати

Часто задавані питання

Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

Інші наші послуги