Видалення зуба "Мудрості"

Ціни на стоматологічні послуги

Консультація лікаря  від 400 грн
Видалення зуба від 500 грн
Видалення складного зуба від 2000 грн
Видалення зуба із заповненням лунки кістковими матеріалами від 5000 грн
Видалення зуба із пластикою місцевими такнями  від 5000 грн
Імплантація зуба від 10000 грн
Видалення кісти зуба від 3500 грн

зуб мудрости Видалення зуба мудрості

Зубом мудрості називають розташований восьмим зубом ряду. Решта закладаються ще в утробі матері, він формується на 4-5 році життя. Тільки з 16 до 27 семи років прорізається зуб мудрості. Чи варто його видаляти кожен вирішує для себе сам, адже зараз фахівці дотримуються думки, що зараз людині восьмий зуб не потрібен, а все тому, що люди перестали вживати занадто жорстку їжу.

Як би там не було, «вісімка» може приносити масу дискомфорту, а видалити її потрібно в таких ситуаціях:

- неправильне розташування зуба в ротовій порожнині;
- Поява або розвиток хронічного захворювання;
- Вплив на розташування інших зубів і деформація порожнини рота;
- Негативний вплив на розташовані поблизу зуби.

Показання до видалення зуба мудрості

Коли є зуб мудрості, навіщо потрібно видалити зуб мудрості? Деяким він не приносить ніяких неприємностей, але найчастіше його поява супроводжується неприємними відчуттями та незручностями, які він може принести. Відсутність "вісімки" не зіпсує красу посмішки, а тому причину болю легше видалити, ніж із нею боротися. Особливого навантаження на зуби мудрості також не виявляється, а протипоказань до їх видалення зовсім небагато:

– вагітність;
- Недавній інфаркт;
- Гіпертонія другого або третього ступеня;
- Поява зуба в області злоякісної пухлини.

Іноді відбувається для профілактики видалення зуба (зубів) мудрості, Харків пропонує провести цю процедуру в кабінеті справжнього професіонала. У результаті весь процес пройде швидко і завдасть пацієнтові мінімум неприємних відчуттів.

удаление зуба мудростиПроблеми, що вимагають видалення "вісімки"

При нестачі місця в ряду стоматолог порекомендує видалити вісімку, адже вона здатна почати пересувати найближчі зуби до центру, що призведе до неправильного прикусу. Коли потрібно провести установку брекетів, теж зазвичай видаляється зуб мудрості, так як місце, що звільнилося, буде потрібно для того, щоб інші зуби зайняли своє положення.

Деколи через непросте розташування зуба складно забезпечити нормальне чищення, а тому згодом на поверхні може з'явитися карієс. Згодом він може переміститися і на здорові зуби, а тому при виявленні перших симптомів захворювання, знадобиться відразу відправитися в стоматкабінет.

У багатьох людей відзначається аномальне розташування зуба мудрості у ротовій порожнині. Іноді він може рости під нахилом, що завдає не тільки сильного дискомфорту, а й призводить до травм сусідніх зубів. З'являться запальні вогнища в області восьмих зубів, які можуть стати причиною хронічної травми слизової оболонки.

Процес видалення зуба мудрості

Хірургічна стоматологія займається видаленням зубів, але перед тим, як до цього приступити, потрібно зробити рентген-знімок, комп'ютерну томографію, яка допоможе визначити розташування вісімки та особливості її будови. При проведенні процедури стоматолог використовує місцеву анестезію, тому операція проходить без неприємних відчуттів для пацієнта.

Перед початком медики цікавляться у пацієнта про наявність алергій на певні речовини, а після цього вводять анестезію. Після початку її дії зуб витягується, а лікар якщо потрібно, накладає шви, які виконуються нитками, що не розсмоктуються. Зазвичай дана процедура триває трохи більше від 20 хвилин і більше.

Догляд за ротовою порожниною після процедури

Щоб позбавитися неприємних симптомів швидше, рекомендується потримати в роті марлевий стерильний тампон протягом 10-15 хвилин. Це робиться для того, щоб швидше пройшло згортання крові. При його вийманні потрібно бути обережним, щоб не зашкодити освічений потік.

У період відновлення після операції не можна використовувати ополіскувачі для рота, винятки становлять лише ті, які були призначені лікарем. Декілька днів потрібно застосовувати зубну щітку тільки з протилежного боку, і протягом 5-7 днів відмовитися від тренувань, алкоголю, куріння, а також надто гарячої їжі та напоїв, вживання яких може супроводжуватися появою хворобливих відчуттів у ротовій порожнині, кровотечі.

В окремих випадках лікар може рекомендувати особливий догляд і профілактичні заходи в порожнині рота.

Ви заслуговуєте на посмішку в мільярд доларів

Зателефонувати

Часто задавані питання

Як можна записатися на прийом?
Просто зателефонуйте, вказаному на сайті.
Чи приживаються імпланти?
Звичайно, приживаються, у нас більше 500 задоволених клієнтів з імплантами.
Чи можна мені перекусити, перш ніж йти до стоматолога?
Краще не їсти. Багато маніпуляцій ми робимо із знеболюючими ін'єкціями. Після відвідування поїсти із задоволенням!
Чи потрібно чистити зуби перед відвідинами?
Так. Перед відвідуванням стоматолога потрібно почистити зуби, щоб стоматологу було зручніше працювати з зубами.
Як довго зберігається ефект відбілювання?
Ефект відбілювання зберігається в середньому близько року. Якщо в раціоні багато барвників (кави, чорний чай, червоне вино, ягоди і т.д.) то зуби забарвляться швидше.
Які існують методи лікування зуба, що тріснув?
Якщо тріщина невелика і глибока можна відновити зуб коронкою.
Чи можна зберегти сильно зруйнований зуб?
Це залежить від того, наскільки сильно зуб зруйнований, зазвичай такий зуб відновлюється і на нього робиться коронка, або в безнадійних випадках зуб видаляють і замінюють імплантатом.

Інші наші послуги